27 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde (340 puan) tarafından
    Eve doğru yürürken ağacın yanımda bir adam - sanırım içki almıştı - bana doğru elini uzattı. - Korkudan - koşarak kaçtım.                                              Eve ulaşınca laptopumu açtım ve kortuğum şeye baktım. Bu ilan NE ZAMAN YAPIŞTIRILMIŞTI?

    Açtığım sayfada 15 yıl öncesine dayandığı söylenmişti. Ve bu gördüğüm haberin hepsini okumadığım için en altta yazanı da es geçmiştim. En altta: "Bu yılda bulunamayan arkadaşların hatrına yayınlanmıştır." yazıyordu.

   Geceleyin uyumadan önce - saat 9 gibiydi - gölü kontrol etmeye gittim. Baloncuk görememiştim. Ama tam dönerken "Yardım eder misin?" diye bir ses duydum. Arkama dönüp, "Ne?" dedim. "Bize yardım et... Sana muhtacız." dedi. "N-na-nasıl yardım ede-ce-ceğim?" dedim. "İp... Bize ip... Lağğğ... - boğulma sesleri - Lazım...Lütfen...Biz...Onlar nere...deler?..Onlar yok... Biz değil...Ben...Bana... - boğulma sesleri -" 

   Barakaya gidip 3 metrelik bir ip aldım ve göle doğru attım. İp aşağıya indikten biraz sonra - yeşil yosunlarla kaplı, kemik şeklinde, kemik iliği kokan ve kemikleri sarı görünen - bir el ipi tuttu ve kendine doğru çekmeye başladı. İpi sıkıca bir ağaca bağlayıp çektim ve insana benzeyen yaratık yavaşça çıktı. Bana yaklaştı ve boğazıma sarıldı. "Sen benim 6. kurbanımsın" dedi. Bağırdım - sanırım sesim çıkmıyordu - ve o an kafasına kurşunu yemişti. Tir tir titriyordu ellerim. Arkama dönünce ailem ve polislerin bana baktığını ve "Aferin" dercesine kafa salladığını görmüştüm.            Polisler bana bir battaniye sardılar ve polis arabasının önüne oturttular. Ondan sonra başka bir yere taşındık ve bu konuyu bir daha asla açmadık. 

1 yorum

0 oy
(340 puan) tarafından
                     

689 Hikayeler

730 Yorum

452 kullanıcı

...