0 oy
27 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde (340 puan) tarafından

    2012 yılında yeni bir ev almıştık. O evin yanında bir göl vardı. Bu göle bir baraka yaptıracaktık. Kasaba buna izin vermemişti. Babam onlarla biraz konuşup anlaşınca oraya baraka yapmaya izin verdiler.

    Bir yıl sonra baraka yaptırılmış ve artık içine eşyaları koymaya başlamıştık. Eşyaları koyarken gölden baloncukların geldiğini gördüm. Anneme veya babama haber verecektim fakat baloncuklar gözden kayboldu. Biri yüzüyordu ya da içerde birisi yaşıyordu. Ben barakanın kapısını kapatıp eve doğru sessizce yürüdüm.

    Evde laptopumu açtım ve Google'a girdim. En yeni haberler bölümüne girdim. Orada ünlülerin haberleri vardı. O bölümü geçtim. Biraz daha aşağıya inince siyasetçilerin haberleri çıktı. Onları da geçtim. Birazcık altta cinayet ve kayıp insanlar bölümünü buldum. Oraya girdim ve kayıpları okumaya başladım. 2 kız ve 3 erkekten oluşan bir grup kaybolmuştu. İlanlarını ormanın yakınında belki bulurum umuduyla ilanlarını internetten kontrol ettim.

    Aradığımı bulmuştum ve bizim kasabanın yakınlarında bulunan - o ormana kısa çim denirdi - ormana gitmiş ve ilanı aramaya başlamıştım.              İlanı bulmuştum. İlanda "KISA ÇİM ORMANI YAKININDA OTURANLAR" yazıyordu. Okumaya devam ettim, "Göl yakınında kaybolan 5 kişiyi arıyoruz. Bu beş kişiyi görenler lütfen bizi arasın." yazıyordu. Altta da telefon numaraları vardı.İlan biraz eskimişti ama aldırış etmedim. Fotoğrafını çektim ve eve doğru yürümeye başladım...

  _Devamı 2. Partta_ okuduğunuz için teşekkürler

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

887 Hikayeler

1.3k Yorum

526 kullanıcı

...