+5 oy
111 gösterim
Gerçek Hikayeler kategorisinde (630 puan) tarafındanKoç Burcu kadını ve Boğa Burcu erkeği uyumu 

Koç Burcu kadını Boğa Burcu Erkeği 

Boğa erkeği ile Koç kadını iki farklı kişiliğe sahiptirler. Ortak yönleri olsa da birliktelikleri uzun süre devam etmez. Evlilik kararı alsalar dahi mutlulukları uzun süre devam etmeyecektir. Boğa erkeği Koç kadınının ufak tefek kaçamaklarına göz yumması durumunda ilişkilerini sürdürebilirler.


Koç Burcu kadını Boğa Burcu erkeği uyumu 

Boğa erkeği kararları çok yavaş almasıyla bilinir. Karar vermekte çok zorlanır. Koç kadını da alacağı kararları enine boyuna düşünüp tartmadan almaz. Ama Boğa erkeğinin bu kararsız ve yavaş tutumu Koç kadınının sabrını zorlayabilir. Boğa erkeği Koç kadınının hayatının kadını olduğuna inanırsa aradaki bütün uyumsuzlukları görmezden gelip hayatını kadınına adayabilir. Boğa erkeğinin evcimen ve sevecen olması zamanla Koç kadınını etkileyip, uyumlu bir çift olmalarını sağlayabilir.


Koç Burcu kadını Boğa Burcu erkeği aşk uyumu 

Koç kadını son derece bağımsız ve yarışmacı bir ruhu vardır. Aşık olduğunda iplerin onun elinde olmasını ister. Sevgilisini sürekli yönetmek ister. Boğa erkeğinin sakin ve çekingen tavırlarını gördükten sonra korumacı ve destekleyici rolü üstlenebilir. Boğa erkeğinin aşka olan yaklaşımı Koç kadınına ilginç ve sıcak gelebilir.


Koç Burcu kadını ve Boğa Burcu erkeği sevgi uyumu 

Boğa erkeği sevecen ve sevdiğine sadık biridir. Hayatı yavaş ama konforlu yaşamayı sever. Koç kadını ise deli dolu hayatı hoyratça yaşamak ister. Boğanın sevecen ve yumuşak tavırları Koç kadınını sıksa da birbirlerini tamamlamaları bakımından aralarında sevgi oluşabilir hatta ileri bile gidebilir.


Koç Burcu kadını ve Boğa Burcu erkeği arkadaşlık uyumu 

Boğa erkeği karşı cinsle ilişki ve arkadaşlık konusunda çekingendir. İlk hareketin ve konuşmanın karşı taraftan gelmesini beklerler. Koç kadını girişken ve konuşkan olduğundan genellikle ilk hareketi o yapacaktır. Boğa erkeğini konuşturdukça birbirlerine daha da yakınlaşacaklardır. Özellikle Boğa erkeği Koç kadınının hayallerindeki kadın olduğunu kabul etmesi ile iyi bir arkadaşlık dönemi geçireceklerdir.


Koç Burcu kadını ve Boğa Burcu erkeği anlaşabilir mi? 

Boğa erkeği ile Koç kadınının ikisi de dürüst ve açık sözlüdürler. Sadece Boğa erkeği daha yavaş hareket eden ve geç karar veren olup Koç kadını da daha enerjik bağımsız ve hareketli bir yapıdadır. Boğa erkeği Koç kadınına güvendiğini hissettirirse çok rahat anlaşacaklardır.


Koç Burcu kadını ve Boğa Burcu erkeği iletişim uyumu 

Her iki burcun da iletişim kabiliyeti yüksektir. Aralarında bir anlaşmazlık veya sorun olduğunda bunu kolaylıkla tartışıp çözebilirler. Öncelikli olarak birbirlerine güvendiklerini göstermeleri gerekiyor.


Koç Burcu kadını ve Boğa Burcu erkeği ilişki uyumu 

Boğa erkeği, rahatına çok düşkün olup durgun bir ilişki sever. Zeki ve bir o kadar da duygusal tavırlarıyla ilişkilerini canlı tutmayı başarırlar. Koç kadını ise oldukça neşeli ve hareketli olup maceralı bir ilişki yaşamaya bayılırlar. Bu nedenle iki burç arasında zorlu bir ilişki süreci yaşanması doğaldır. Aslında bu iki burç birbirini tamamladığından orta yolu bulduklarında uyumlu bir çift olabilirler.


Koç burcu kadını ve Boğa burcu erkeği birbirine nasıl davranmalılar? 

Boğa erkeğinde sahiplenme, Koç kadınında da bağımsızlık duygusu hâkimdir. Bu iki zıtlık ilişkilerine zarar verebilir. Koç kadını boğa erkeğinin güvenini kazanırsa Boğa erkeği daha az baskıcı olacaktır. Boğa erkeği yavaş hareketli Koç kadını tez canlı olduğu için Boğa erkeği koç kadınını biraz frenleyip yavaş yaşamın güzelliklerinden faydalanmasını sağlayabilir.

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Önizleme:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Üç artı iki = kaç eder? Rakamla yazınız
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 yorum

+2 oy
(369,770 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi yorum
Nedense koç burcuyla boğa burcunu bazen karıştırıyorum aynılarmış gibi geliyor bana aslında farklılar 

7,189 Hikayeler

26,797 Yorum

21,281 Alt Yorum

17,157 kullanıcı

38 Online Users
0 Member 38 Guest
Today Visits : 3692
Yesterday Visits : 11619
Total Visits : 19712474
...