+4 oy
122 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde (1,360 puan) tarafından

Bugün size başımdan geçen korkunç bir olayı anlatacağım. Bayramda ailemle birlikte abim ve yengemin evinde kalmaya gitmiştik.onların bir kedisi vardı. Bir gün ben kediyi sevmek için onun peşinden gidiyordum ama sevilmekten pek hoşlanmıyordu yalnız olmayı seviyordu. Yine de peşinden gittim. Hızlı adımlarla evin boş odasına girdi.ve o anda çok ürkütücü bir şey oldu. Kedi sandalyenin önünde durmuş, gözleri korkuyla açılmış bir şekilde sandalyenin üzerine gözlerini dikmiş bir şekilde bakıyordu. Fakat ürkütücü olan şuydu ki, sandalyenin üzerinde hiç bir şey yoktu. Kedi şaşkınlıkla sandalyenin üzerine, ben de şaşkınlıkla kediye bakıyordum. Kediye birkaç kez seslendim fakat dönüp bakmadı bile. Hava kararıyordu ve bu içinde olduğumuz durumu daha korkunç hâle getiriyordu. Kediye seslenmeye devam ettim (kedinin ismi sol) 

"Sol! Heyy sol iyi misin? Orada bir şey mi var? Korkmaya başladım.." 
Kedi 15, 20 dakika boyunca asla gözünü ayırmadan oraya bakmıştı. Belli ki kedi bir şeyden korkuyordu, bu işi araştırmaya kararlıydım. İnterneti açtım ve ve araştırmaya başladım. Girdiğim bir internet sitesinde şöyle yazıyordu: 
"Kesinlikle boşluğa bakmıyorlar, bilim dünyasının yakın zamanda yürüttüğü çalışmalar gösterdi ki kediler, köpekler ve diğer bazı hayvanlar insanların göremediği frekansları görebiliyorlar." 
Kaynağı doğrulamak için diğer sitelerden yaptığım araştırmalar da bu bilgiyi doğruluyordu. Demek ki o kedi orada bir şey görmüştü...bir.. bir cin görmüştü!! 
Bu içinde olduğumuz durumu ürkütücü yapmaya yeter de artardı bile. Ama ben bununla da kalmadım ve bu evin geçmişini araştırdım! Birçok kaynaktan araştırma yaptım. Eskiden beri burada yaşayan kişilere sordum, internetten ve ansiklopedilerden yararlandım ve hepsinden de edindiğim bilgiler şunlardı:
• buraya ev yapılmadan önce bu evin altında bir mezarlık varmış. Bu ev yapılmadan önce geceleri mezarlığın yanından geçenlerin ürkütücü sesler duyduğuna şahit olunmuştur. Fakat kimse araştırmaya cesaret edememiştir. 
• bu evin çevresinde birçok sokak kedisi yaşıyordu. Bazı kişiler, mezarlığın yanından geçen kedilerin mezarlığın yanındaki herhangi bir yere odaklanarak 5-10 dakika boyunca baktıklarında ürkütücü sesler çıkararak neredeyse bağırırcasına miyavladıklarını söylemektedir. 
Bu ev hakkında edindiğim bilgiler bu kadardı. Ben bunları öğrendiğimde gerçekren çok korkmuştum. Geceleri korkarak uyuyordum. Hatta uyuyamıyordum bile. Yan odadan garip sesler geliyordu. Neredeyse çıldırmak üzereydim. Bir gün az da olsa uyuyabilmeyi başarabilmiştim. Annemle aynı odada kalıyorduk.uyandığımda annem yoktu. Su içmeye kalkmıştır diye düşündüm ve pek takmadım. Fakat içimden bir ses öyle demiyordu. Saate baktığımda saat 03.01'di. sonra ezan okunmaya başladı. Ama.. ama sabah ezanın okunmasına daha çok vardı ve bu saatte ezan okunması imkansızdı. Birkaç dakika bekledim ve annem gelmedi. fakat kendimde evin içinde dolaşıp annemi arayacak cesareti bulamıyordum. Daha sonra içeriden bir ses geldi. Çığlık sesiydi ve bu ses annemin sesiydi. Ardından kedinin çığlık çığlığa miyavlama sesi... 

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Önizleme:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Üç artı iki = kaç eder? Rakamla yazınız
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 yorum

+2 oy
(1,360 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi yorum
Buna baktınız mı? Ben yazdım nasıl olmuş? Ve bu hikayenin hepsi değil ama yarısı yaşandı
(20,200 puan) tarafından
Evet okudum çok güzel devamı var mı?
(1,360 puan) tarafından
Teşekkür ederim.aslında devamı yok ama istersen 2. Bölüm yazabilirim
(20,200 puan) tarafından
Evet yaz okurum ben
(1,360 puan) tarafından
Tamam yazarım

7,189 Hikayeler

26,797 Yorum

21,281 Alt Yorum

17,157 kullanıcı

42 Online Users
0 Member 42 Guest
Today Visits : 3052
Yesterday Visits : 11619
Total Visits : 19711836
...