+2 oy
18 gösterim
ilginç hikayeler kategorisinde (938,600 puan) tarafından

Hayali Arkadaş 1. Bölüm: Hera'nın hayatı 

Bir pazar sabahıydı. Her zamanki gibi dans kursuna gitmek için hazırlanıyordum. Dans etmek ilgi alanım olduğu için dans kursuna yazılmıştım. Orada arkadaş edinmek gibi bir amacım yok çünkü sadece kendimi geliştirmek için gidiyordum. Zaten pek arkadaşım yok. Bir tek Miray var. O benim en yakın arkadaşım. 
  Hazırlanıp bir şeyler atıştırdıktan sonra evden çıkıp dans kursuna gitmek için yola çıktım. 
Orada öğretmenlerim tarafından takdir topluyorum. Bu işi iyi yaptığımı söylüyorlar genellikle. Bugün başka bir dans tekniğine geçmiştik. 
Bazı kişiler nasıl bu kadar iyi dans ettiğimi soruyorlar. İşin sırrı bu işi severek yapmakta. Ben de bir çok kez hata yaptım ama pes etmedim,vazgeçmedim. Her seferinde daha güçlü ayağa kalktım ve devam ettim. Ve sonunda bir şeyleri başardım. Herkes hata yapabilir ama önemli olan hatalardan ders çıkarmak. Herkes hata yapa yapa öğrenir. Bir şeyler için çabala ve sonucunu gör. 
Boş zamanlarımda dans çalışıyordum. Ama hafta içi genelde derslerden dolayı buna pek vaktim olmuyor. Bu yüzden hafta sonları genelde dans çalışıyorum. Bazen Miray ile birlikte dans çalışıyoruz. Onun da ilgi alanlarından birisi dans etmek. Ona bizim dans kursuna katılmasını söylüyorum ama kabul etmiyor. Gelse çok eğleniriz ama gelemeyeceğini söylüyor. Nedenini ben de bilmiyorum.

Biraz uzun oldu ama umarım bu hikayeyi beğenirsiniz

1 yorum

+2 oy
(5,150 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi yorum
Hem uzun hemde güzel olmuş
(938,600 puan) tarafından
Teşekkür ederimm

4,848 Hikayeler

16,438 Yorum

11,837 Alt Yorum

16,845 kullanıcı

83 Online Users
1 Member 82 Guest
Online Members
Today Visits : 1935
Yesterday Visits : 20851
Total Visits : 4720886
...