0 oy
31 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde (3.7k puan) tarafından
tarafından kapalı

Büyük kızkardeş oynamak için bir kız kardeşi olmasını isteyen genç bir kız hakkında ürperdici bir hikayedir.Bellemaus'un bir fikrine dayanıyor.

Hep küçük bir kızkardeş istedim.Annem Sarah'ı eve getirdiğinde hayatımın en mutlu günü oldu.Çok tatlıydı!Oyuncaklarımı onunla paylaşmak için sabırsızlanıyordum.

İlk birkaç gün annem ve babamın odasında uyudu.İlk başta çok ağladı.O kadar yüksek sesle ağladı ki bazen hepimizi gece uyanık tutuyordu.Komşularımızın onu duymamasına şaşırdım.

Sonunda,babam bodrum katında onun için bir yatak odası yaptı.Ayrıca dışarı çıkamaması için ona yatakda yaptl.Bazen sadece ona bakmak için bodrum katına kadar sürünürdüm.Orada gözleri açıkken sadece tavana bakarken uzandığını görüyordum.

Annem ve babam kendisine zarar vermesi durumunda ona keskin bir şey vermememi söylediler.Ona oyuncaklarımın bazılarını verdim ama onları fırlatıp tekrar ağlamaya başladı.Oyuncaklara fazla bakmıyormuş gibi görünüyordu.

 Hafta boyunca okula gittim ama Sarah evde kalmak zorunda kaldı.Annem henüz okula hazır olmadığını söyledi.Eve geldiğimde,Sarah'ya her zaman o gün öğrendiğim şeyler hakkında bilgi verirdim.Birlikde oynayarak fotoğraflarımızı çektim.

Okuldan eve geldiğim günü asla unutmayacağım ve Sarah hiçbir yerde bulunamadı.Yatağı boştu ve bütün kiyafetleri gitmişti.Annem sadece mutfak masasında oturuyor ve sigara içiyordu.Gerçekten üzgün görünüyordu.Ona Sarah'nın nerede olduğu sorduğumda ağlamaya başladı.

"Sarah gitti" hıçkararak ağladı.

Anlamadım."Onu bulmalıyız!"Ağladım

Annem sadece başını salladı."SARAH ÖLDÜ.ŞİMDİ CENNETTE"

Babam yatağını ayırdı.Ona yaptığım tüm çizimleri attı.Ailem bir daha asla Sarah hakkında konuşmadı ve adından bahsetmeyi reddetti.Sanki hiç yaşamamış gibiydi.

Onların davranışları beni şaşırttı.

 Sonra bir Cumartesi annem beni alışverişe götürdü.Posta göndermek için bir paketi vardı,bu yüzden postanede durduk.Annem işlerini sıraya koyarken ben de duvardaki tüm posterlere baktım.

  Gözlerim özellikle bir posteri seçti.Bu Sarah'nın bir resmiydi.

  Hatırladığım kadar tatlıydı 

Resminin altında bir miktar yazı vardı.Okur:

   "Kayboldu.Sarah Winfield,16 yaşında.2011 yılında evinden kaçırıldı.Nerede olduğunu hakkında herhangi bir bilginiz varsa,lütfen hemen polise başvurun......"notu ile kapatıldı: ......

1 yorum

0 oy
tarafından
Bu hikaye bittimi yoksa davami olucakmi???

Çeviri değil mi????
(3.7k puan) tarafından
Yani ne diyim ben de bilmiyorum hikaye bittimi diye çünki bu hikayeyi yazan bunu söylemedi ama yinede sorarım bu hikayeni yazandan  bakalım bitti mi hikaye.Evet çeviri
tarafından
Ama çok güzel olmuş böyle devam et:)

909 Hikayeler

1.3k Yorum

538 kullanıcı

...