0 oy
26 gösterim
Gerçek Hikayeler kategorisinde tarafından
'gerçek bir hikaye'

Bunu yazan çocuk daha 11 yaşında...

Ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten.. Birisi kendini tanıt dediği zaman sesim titriyor, tüylerim dikenleşiyor, gözlerim doluyor vb... 

Annem ve babam ben 6 yaşımda iken ayrıldılar neden mi?

O gün babamı başka bir kadınla Görüntülü konuşurken görmüştüm ve kadın o sırada ayıptır söylemesi duş alıyordu.. 

Babama sordum kim bu diye.. Bana kendi telefonunu verip kendi odama kitledi beni..  Sesimi çıkarmadım. Sonra konuşmaları bittiği zaman (2 saat sonra) kilidini açtı ve beni sevdi başımı okşadı güzel kızım gibi şeyler söyledi bende tabii 6 yaşımda olduğum için unuttum o kadını bende babama sarıldım. 1 buçuk saat sonra eve annem geldi işten anneme sarıldım. Sonra geç oldu biz annemle birlikte yatıyorduk annemle geceleri konuşmadan uyuyamazdım babamın annemi aldattığını anlamıştım o küçücük yaşımda anneme söyledim anne bu evden gidelim diye. Annem sordu neden? Diye.. Annemi üzmemek için elimden geleni yapıyordum .. Sordum sen o kadını tanıyor musun diye.. Hangi kadın dedi babamın görüntülü konuştuğu kadını tanımıyor musun dedim annemin sesi titremeye başladı... Anlattım herşeyi... Annem boşver dedi ben uyudum ama o uyumadı ağladı hep duydum.. Sabah oldu. Babam dışarı çıkdığı zaman annem tüm eşyalarınızı topladı kalıcak biterse buldu... Artık orada kalıcaktık... Tek odalı bir ev :-/.. Sonra annemle babam ayrıldı aradan 5 sene geçti ama annemle babam hayla konuşuyorlar ben üzülmeyeyim diye..

Babam anneme çok kötü şeyler yaşattı

Gece uyurken boynuna bıçak mı dayanmadı?

Aldatmadı mı?

Dövmedi mi?

 Ama annem çok güçlüydü babama dayandı.. En korkutucu olansa, 3 kere kanseri atlattı.. Annem sabretti.. Annem hayla güçlü sadece biraz sevgiye ihtiyacı var.. 

1 yorum

0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş,başarıların devamını dilerim.
tarafından
Güzel bir gerçek hikaye. Değilmi?

911 Hikayeler

1.3k Yorum

539 kullanıcı

...