0 oy
19 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde (4.3k puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

image

image

image

image

image

2 Yorumlar

0 oy
tarafından
Hikayeni güzel yapmışsın.Niye daha önce aklıma gelmedi:)Ama neyse..Niye adını deyişmedin???Denize söylemişdim düzenlerken benim adımın yerine senin adını koysun yapmadı mı???
(4.3k puan) tarafından
Olmadıki e postla şirfreyi yazdığımda otomatik olarak Gizem Deniz geldi.Deyişemiyorum..Çıkış yapıp yeniden giriş yapmak istedim ama olmuyor...Bu kullanıcı zaten çıkış yaptı yazıyor.Ve çook enteresan olan yönü ise yorum yaza biliyor hikaye paylaşa biliyorum..Çok garip.
tarafından
Denizede gösterdin mi??O bu konularda uzman
Benim yüzümden senin hikayelerini hiç kimse okumayacak ..Keşke daha önceden verseydim...Herkes benim olduğumu zannedip okumayacak hikayelerini.Söyledin mi Gizem Deniz olmadığını en azından???
(4.3k puan) tarafından
Evet ve hatta Yağmurada gösterdim ama olmuyor...Neyse Gizem yerine geçdiyim için özür dilerim...Niye neolduki niye hiç kimse hikayelerini okumayacak dedin???Bir şey mi oldu??
tarafından
Ne biliyim...Her kese karşı kaba davrandım...Denize Yağmura ve diğer kişilere.Yağmurla dün boruşduk.Diğer yorumları oku anlayacaksın niye boruştuğumuzu...Neyse umarım hikayelerini okurlar..Ya keşke bilseydim böyle olucak hiç kaba davranmazdım.
0 oy
(4.3k puan) tarafından
Gizem adımızı değiştire bildik sonunda:)e postla şifreni verdiğin için teşekkürler:)
tarafından
Rica ederim ama değişdirmemişsiniz adı Niye??
Yukarıka değişdirdiğinizi yazmışsınız..ama hala gizem deniz yukarıda??
(4.3k puan) tarafından
Yok değişdirmiştik ama sonra karar verdiki senin adın kalsın sonuçta nerdeyse çok kişi seni tanıyor ve senin adın olursa daha iyi olur:)Biliyorum aranız birileyriyle bozuk ama olsun:)Sen çook tatlı bir kızsın Gizem:)Keşki seni canlı olarak görseydim seni sadece fotoraflarda gördüm:)Umarım bir gün yüz yüze görüşürüz;)
(4.3k puan) tarafından
Ayla&Nura yazmıştık ama sonra sonuçta bu hikayeleri yazan sensin:)Eger birileri bile yorumlamazsa neyse.....Eger oylamaya hiç kimse katılmazsa çıkış yapıcam....Anlıyorsun neden...Senin çıkış yapmanı engelledim ama olsun..Şey senin fotorafını buraya koysam bir sorun olurmu?????

885 Hikayeler

1.3k Yorum

525 kullanıcı

...