+2 oy
22 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde (4.3k puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaşlar bu kendi hikayem deyil çeviri yani bir hatam olursa lütfen kusura bakmayın.Hikayenin orjinaline www.scaryforkids.com dan ulaşa bilirsiniz orjinal adı always smile.

  Sonra kızlar bana bakmaya döndü.Sadece kafalarını benim yönüme çevirdiler ve baktılar.Daha da garip olan şey, öğrencilerin hareket etmemesiydi.Onlar bana doğru bakıyorlardı.

  Bu rahatsız edici görünümlerden o kadar korktum ki arabalarla oynamayı bıraktım ve odadan kaçdım.

   Daha sonra olan bir şeyi hatırlıyorum Akşam oldu  ben teyzem ve kuzemlerimle masada oturuyorduk.Birdenbire mutfakta garip bir kadın fark ettim.Kimse fark etmemiş gibiydi.Uzun boyluydu ve yüzü çok solgundu.Yüzünde kulaktan kulağa sırıtarak ve dişlerini sıkarak aynı rahatsız edici gülümsemeye sahipti.

    Bana doğru geldi ve eskisinden daha geniş gülümsüyor gibi görünüyordu.İki gülümseyen kız mutfağa girdi ve onun arkasında durdu.Sanki onun çocuğu gibiydi.Kadın onlara bir şeyler fısıldadı sonra masanın altına sürün ve üzerinde birkaç tabak bulunan bir tepsi çıkardı.

   Ben büyülenmiş bir şekilde onları izliyordum.İsmimi arayan ve neye baktığımı sora teyzeme hiç dikkat etmemiştim.

   Kadın karşımdakı sandalyeleri çıkardı ve çoçukları masaya oturdu.Her birini önüne bir tabak koydu.Sonra önüme "Afiyet olsun" diyerek bir tabak daha koydu.

   Yavaşça gözlerim düştü ve tabağın içine baktım.Bunca yıldan sonra,bunu çok net hatırlıyorum.....Bu hala beni rahatsız eden bir anı ve her hatırladığımda onu yeniden rüyamda görüyorum

3 Yorumlar

0 oy
(3.3k puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hikayen güzel olmuş 
(4.3k puan) tarafından
Aslında kendi hikayem deyil çeviri ama yinede teşekkürler(:
(3.3k puan) tarafından
Bir şey degil ☺☺
0 oy
tarafından
Çok güzel hikayeler yazıyorsun seni kıskanıyorum ama iyi anlamda:)
0 oy
(4.3k puan) tarafından
Arkadaşlar bu hikaye hala bitmedi.Davamını bu gün mü yoksa başka bir zamanmı yazayım bilmiyorum siz karar verin.Ölüm zamanı ve tavan hikayelerinin bu gün çevirisini yazmaya çalışıcağım eger bir işim çıkarsa yazamıyıcam.Lütfen kusurama bakmayın.Ama bir işim çıkarsa çıkmazsa yazıcam:)
(4.3k puan) tarafından
tarafından taşındı
Arkadaşlar bu arada chatlinx kullanıcısı bana mesaj attı.Yanlışlıkla çıkış yapmış yani aramızda olamıyıcak malesef:(

884 Hikayeler

1.3k Yorum

524 kullanıcı

...