+2 oy
63 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde (4.3k puan) tarafından
tarafından düzenlendi


    Dijital kamera hikayesi,annesi aniden ölen küçük bir kız hakkında korkunç bir hikayedir.Garip davranışlar sergilemeye başlar ve yalnız kalmayı reddeder.Görünüşe göre birkaç yıl önce Japonya'da meydana gelen sözde gerçek bir hikayeye dayanıyor


Akrabalarımdan biri aniden vefat etti.Benimle hiç karşılaşmamış olan kadın.Dört yaşında bir kızı vardı.Küçük kızın adı Yuki'ydi.Onun babası yokdu o yüzden sordum teyze benim için ona iyi bak 

Küçük kız yalnız kalmayı reddetti ve teyzemin yanından hiç ayrılmadı.Bu sorun olmaya başladı.Yuki olmadan teyzem hiçbir yere gidemezdi.Sürekli dikkat gerektiriyordu.Teyzemin öz kızı bile kıskanmaya başladı.

Bir gün,teyzem o birkaç gün için şehir dışına gitmek zorunda olduğunu söyledi ve benim onun yanımda kalmamı istedi.Benim için zevktir dedim.Yalnız yaşıyordum yani sorun yoktu

Birkaç gün sonra teyzem Yuki'yi daireme bıraktı.Ayrılırken küçük kızı bir kenara aldı ve "Yuki,lütfen iyi ol.Kendine gel"

Teyzem gittiğinde,Yuki ile konuşmaya ve onunla bazı oyunlar oynamaya çalışdım,ama küçük kızın davranışı çok garipti.Kolunun altında sıkıca sıkışmış bir oyuncak ayı vardı ve asla bırakmadı.Asla gülümsemedi.Hiç konuşmadı.Yapmış olduğu tek şey köşede sesizce oturub duvara dik-dik bakması oldu.Yapdığın şeyler beni biraz huzursuz etdi. >
Onu eğlendirecek bir şey bulmaya çalışıyordum.Yeni bir dijital kamera aldım ve Yuki'nin eskisiyle oynamasına izin vermeye karar verdim.Kamerayı görünce gözleri aydınlandı.Ona nasıl kullanacağını gösterdim ve her şeyin fotoğraflarını çekerek dairemi dolaşdı.Yüzünde parlak bir gülümseme vardı.
O akşam,Yuki'nin başa çıkmasının ne kadar zor olduğunu keşfettim.Ne zaman odadan çıkmaya çalışsam,ağlamaya ve adımı haykırmaya başladı.Onu yalnız burakamazdım ya da böyük bir kavga yaratırdı.Benimle savaş odasına gitmekde ısrar etti ki bu çok utanç vericiydi.
Masal okudum ve o uykuya daldı.O zaman onun oyuncak ayısını fark ettim.Bacaklarından biri yanmış gibi kömürleşmış ve kararmış.Merak etmemi sağladı.
Gecenin yarısı,garib bir gürültüyle uyandım.Döndüğümde,Yuki'de bir sorun olduğunu gördüm.Küçük kızın vücudu titriyordu ve titriyordu.Gözleri açıktı,ve gözyaşları vardı.
"Yine bana bakıyor" diye mırıldandı
"Kim?"diye sordum
"Karanlık kadın" diye yanıtladı Yuki.
Başka bir şey söylemedi.


6 Yorumlar

+1 oy
(4.3k puan) tarafından
Arkadaşlar biliyorum bu hiç korkunc hikaye gibi gelmeye bilir size ama ardını en kısa zamanda yazıcam çünki işim çıkdı ardını çeviri yapmam gerekiyor ve bu zaman  alıyor.O yüzden  en kısa zamanda ardını yazıcam.
+1 oy
(4.3k puan) tarafından
Arkadaşlar ben bu hikayenin sonunu okudum gerçekden tüyler ürperdici bir sonla bitecek;)
tarafından
Ne zaman gelicek ardı??
+1 oy
tarafından
Yukiye nolucak sabırsızlıkla bekliyorum
+1 oy
(4.3k puan) tarafından
Arkadaşlar her kese merhaba.Eger benim hikayelerimi beyeniyorsunuzsa o zaman www.scaryforkids.com dan benim hikayelerimi okursunussa çok mutlu olurum
+1 oy
(4.3k puan) tarafından
Arkadaşlar hikayeler o sitede ingilisce eger her hangi bir hikayeyi beyendiyseniz çeviri yapmabilmem için yorumlara ismini yazarsınız ve hangi kategoriya aid olduğunuda yazarsınız çünki orda hikayeler bir sürü.
+1 oy
(4.3k puan) tarafından
Bu hikayenin orjinaline yukarıda yazdığım siteden baka bilirsiniz adı:Digital Camera

885 Hikayeler

1.3k Yorum

525 kullanıcı

...