+4 oy
17 gösterim
Gerçek Hikayeler kategorisinde (14,610 puan) tarafından
Şimdi 2 gün önce falan bir çocuk elinde kutuya yanınımızdan geçiyordu. 

Arkadaşım "kedi mi var bunda" Dedi. Çocuk onaylayınca kutuyu açtı. İçinde bir anne 3 tane de yavrusu vardı. Yavrular bir haftalık ya var ya da yoktu.Eliyşe bir binayı işaret edip "bı binanın arkasına götürün. Biz besleriz onları" Dedi arkadaşım. Sonra çocuklar tamam dedi ve gitti. 

Bir iki saat sonra biz kedilere bakmak için ayrıldık. Diğerlerinin yanından. Tuğçe, Zeynep, Damla, Sürü ve Miray vardı. Biz o bir iki saat içinde Tuğçe ile başka yavru kedileri sevmeye çalışıyorduk. Sonra onların yanından ayrıldık. Tuğçe ile. Çar dağa geri gittiğimizde onlar yoktu. Bizim arkamızdan geldiklerini tahmin ettik. Geldiğimiz yere gittik. Ben diğerlerini gördüm. "Kediler ölmüş" Dediler. Hemen Tuğçe'ye seslendim. Ardından Duru ile beraber gittik. Ama bizim gösterdiğimiz binanın arkasına değil başka bir binanın arkasına koymuşlar. Orada saldırıya uğramış. 

Bu arada benim hayvanlar konusunda hassas olduğumu bildikleri için "bakma" Dediler bana. Tabii ben dinlemedim. Aynısını Tuğçe'ye de dedik

Sonra işte o binada birinden poşet istedi Tuğçe. Sonra bir tanesini ben diğer ikisini Tuğçe ağacın yanındaki banka götürdük. Ardından onlara mezar kazdık. Gömdük. Sonra annesi geldi. Etradı kokladığım kokladığım gitti. O sırada da onşarı getiren çocuklar gelmiş. Dalga geçiyorlar. Beyinlerinde bir tahta eksik galiba. 

Neyse işte bugün başka bir arkadaşıma göstermek için gittim. Mezardan çıkmış gibi duruyordu. Yani mezarları çökmüştü dağılmıştı biraz. Biz de bakmak için hafif tık. Kedinin tütüne denk geldik. Sonra kapattık. 

Eğer konulursa fotoğraflar koyacağım. 

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Üç artı iki = kaç eder? Rakamla yazınız
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

6,871 Hikayeler

23,817 Yorum

16,583 Alt Yorum

16,188 kullanıcı

78 Online Users
0 Member 78 Guest
Today Visits : 26121
Yesterday Visits : 34025
Total Visits : 11953348
...