0 oy
60 gösterim
Ayrılık hikayeleri kategorisinde tarafından
Merhaba ilk öncelikle şuan üniversiteye gidiyorum. Ben burda ne mi anlatacağım şey orta okulda nasıl kullanıldığımı. Olaylar 6. Sınıfta gerçekleşti 

5. Sınıfta birine aşık oldum ve bu beni çok üzdü çünkü o beni arkadaşı olarak görüyordu vr ben onun peşinden 2 sene koştum. Bir ara uzun bi süre okula gelmemişti benim çok güvendiğim bi arkadaşım vardı oda Efe den hoşlanıyordu vs ben ona bu yüzden Efe ti sevdiğimi söylemedim ama bir yerden sonra ona bunu söyledim bi tepki vermediler çarşamba günü son iki ders yani saat akşam 6 ve 7 dersleri. Aynı gün du bedenlerimiz Efe lerle onunla baya bi konuştuk okulun etrafında gezindik ve bana messenger den yaz dedi bende tmm dedim. Ertesi sabah yani perşembe sabahı Bengü bana yazdı hani şu en güvendiğim kişi olan Efeyle sevgiliyiz dedi o an yıkımdım ne yani en güvendiğim kişi hoşlandığım cocuklami sevgiliydi agliyodum ama ona senin adına sevindim knk yazdım.

Akşama doğru...

Bengü bana yazdı ayrıldık diye ardından efe bana yazdı benden mi hoşlanıyorum diye bundan nerden haberi oldu tahmin edin evet ona bunu bengü söylemiş onalar sevgiliyken bengü efeye ben olmasam ece seninle sew olmak istiyor o seni seviyo fln dedi sonra tartışmışlar ve ayrılmışlar bengü aban ayaziyodu senin yüzünden ayrıldık fln diye bende fazla takmadım sonra  eefeyle ben sevgili oldum ve bengude efenin kankasi herşey çok guzledi sevdiğimin yanındaydım.

Taki  efe benden o cumartesi akşamı ayrılalım diyene kadar.

Yıkımdım neden diye sordum bilmesen daha iyi olur dedi. Bengunun efenin benden ayrilcagindan haberi varmış ama söylememiş.

Efe bana sevdiği başka bir kız olduğunu ve Izmır e gideceğini söyledi hiç bir şey yazmadım bunlara rağmen efe hala benguyle knk.

Benden asıl ayrılma sebebi ise beni hiç sevmemiş olması sadece benguyu kıskandırmak için benimle sevgili olmasıymış ve bu çocuk benden o kadar şey saklamışım mesala Efe bir ateistmis ne dedim yani ateistlemi sevgili oldum dedim kendi kendime yani hiç kimseye güvenlerin bu hayatta...

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

810 Hikayeler

856 Yorum

505 kullanıcı

...